arcs

Personal

Claes Lindahl

Företagssäljare/VD/Delägare
claes.lindahl@pcdata.se
Direktnr: 0340-20 59 10

Yrkesspecialitet: Proffs på att ta fram kostnadseffektiva utskriftslösningar till företag
Intresse: Familjen, utförsåkning, husvagnssemester.
Personlig sak: Mitt BE-körkort som jag tog på endast 7 veckor.

Katarina Lindahl

Ekonomiansvarig/Delägare
katarina.lindahl@pcdata.se
Direktnr: 0340-20 59 06

Yrkesspecialitet: Förutom att jag älskar leta upp bokföringsfel: expert på bläck och toner
Intresse: Familjen, läsning, matlagning.
Personlig sak: Böckerna i Outlander-serien av Diana Gabaldon

Jörgen Alexandersson

Servicechef
jorgen.alexandersson@pcdata.se
Direktnr: 0340-20 59 01

Yrkesspecialitet: Specialist på att ta bort virus. Sätter kunden i fokus. Problemlösare.
Intresse: Fiske när det hinns med. Att umgås med familjen och resor.
Personlig sak: Mina datorer

Malin Borgh

Butikssäljare
malin.borgh@pcdata.se

Direktnr: 0340-205905
Yrkesspecialitet: Ser alltid till kundens behov och till kunden bästa. Bra på att hitta lösningar.
Intresse: Familjen, inredning och matlagning.
Personlig sak: Min mobiltelefon

Haris Dedic

Servicetekniker
haris.dedic@pcdata.se
Direktnr: 0340-20 59 04

Yrkesspecialitet: Bygga och felsöka stationära datorer.
Intresse: Älskar gamla sci-fi filmer och 80-tals musik. Gillar också att fritera udda mat med vänner.
Personlig sak:  Mina stora oöppnade Blu-Ray samlingar.

Roland Sunesson

IT-konsult/Servicetekniker
roland.sunesson@pcdata.se
Direktnr: 0340-20 59 02

Yrkesspecialitet: Helhetslösningar, Datasäkerhet, Servers, Nätverk,
Intresse: Familjen med barn och barnbarn ,Dans, Havsfiske, Foto
Personlig sak:  Min 3D kamera

Marcus Emanuelsson

IT-konsult/Servicetekniker
marcus.emanuelsson@pcdata.se
Direktnr: 0340-20 59 09

Yrkesspecialitet:
Intresse:
Personlig sak: 

Patrick Normark

IT-konsult/Säljare
patrick.normark@pcdata.se
Direktnr: 0340-20 59 03

Yrkesspecialitet:
Intresse:
Personlig sak:

Vi är dina IT-experter i Varberg!

Vi har mängder av utbildning och erfarenhet gällande IT. Vi vet vad som funkar och inte. Vill du prata med några som vet är ni välkomna till oss. Ibland kan en billigare produkt vara det bästa. I andra fall kan den där billiga produkten bli en smärtsamt dyr affär.

Berätta vilka behov du har så kan vi alltid hjälpa dig hitta rätt i IT-djungeln. Och om något ändå skulle strula så hjälper vi dig.

Inga problem!